John Irving ,,Našlė vieneriems metams“

Pagal mano vertinimų skalę pakankamai vidutiniška knyga. Galima skaityti, kad nieko nebūčiau praradusi, jei nebūčiau jos skaičiusi. Nors gal visiškas skaitalas ir nėra , bet turbūt nėra joje ir nieko tokio, dėl ko po pusės metų turėčiau ją prisiminti Kaip jau minėjau, labai skiriasi nuo “Sidro namų taisyklių“, bet nežiūrint į abiejų vertę literatūrine prasme, man “Našlę“ skaityti buvo maloniau (vien dėl to, kad ji šviesesnė, ir dar patiko tai, kad veiksmas vyksta arčiau mūsų laikų). Dar patiko cituojamos scenos, frazės iš kai kurių Tedo knygų (“garsas, tarsi stengtumeisi nesukelti jokio garso“ ir pan.). Iš esmės buvo ir patinkančių vietų, scenų, tačiau visgi knyga man pasirodė pernelyg ištęsta. Dalis iki motinos išvykimo, pasakojimas apie Rutos vaikystę man patiko labiausiai.
Bet visgi apsisprendžiau sau, kad matyt Irvingas ne mano skonio rašytojas. Labai abejoju, ar skaitysiu dar kažką iš jos kūrybos. Na bet ne bėda , turi jis krūvas gerbėjų ir be manęs.

                       ( Ingėnas )

Komentarų: 1 (+add yours?)

  1. geliukas
    Sau 25, 2012 @ 18:30:51

    Sios knygos taip ir nesugebejau perskaityt..truksta kazko joje..gal dar kada “daaugsiu“….arba jau visai isseks knygu atsargos 🙂

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: