Isabel Allende “Afroditė. Istorijos, receptai ir kiti afrodiziakai“

Jau pats pavadinimas pasako, apie ką ši knyga (maistas plius seksas- kaip abu šie dalykai susiję ir kaip smarkiai antrasis gali priklausyti nuo pirmojo). Labai smagi knyga, prajuokinusi ne kartą ir ne du. Ypač juokingi buvo įvairūs papasakoti nutikimai iš pačios autorės ir jos pažįstamų gyvenimo. Ir šiaip visokių įdomių faktų, susijusių su maisto istorija, Allende pririnkusi į savo knygą bei pateikusi nemažai receptų (kurie, pasak jos, visi yra išbandyti).

katilina

Komentarų: 1 (+add yours?)

  1. bellete
    Sau 17, 2012 @ 14:15:05

    Nuostabi knyga jau nuo įžangos ir visada man garantuotai pakelia nuotaiką! Dažnai jos užsinoriu ir paskaitinėju. Nemėgstu sekso aprašymų, sunkiai randu pateisinimą jiems bet kuriam kūriny (Irvingo “Kol tave rasiu“ mečiau vien dėl to likus tik 100 psl iki pabaigos… ). Bet čia viskas taip gražu. Va toks rašymo stilius man patinka.
    Lengvas, prabėgom, tarsi pirštų galiukais per fortepijono klaviatūrą! Aukščiausi balai nuo manęs donai Aljendei jau vien už šį kūrinį. O dar kai prisimenu, kad pirkau už 10 litų kažkurios Jūros šventės metu…Lobis, ne kitaip.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: