Colleen McCullough ,,Prisilietimas“

Puse knygos įveikiau ir daugiau nutariau nebesikankinti….. Pastarosios trys skaitytos McCullough knygos (Timas, Angelėlis, Užsimerk atsimerk) buvo labai neįdomios, net nepriminė pirmųjų dviejų (Erškėčių paukščiai ir Morgano kelias), kurios tarp mano mylimiausiųjų. Paėmiau Prsisilietimą į rankas norėdama gražių jausmų, įspūdžių, tačiau tas informacijos gausumas mane pribloškė, blogąja prasme. Toks jausmas, kas prirašyta tik tam, kad nustebintum, bet ne viskas reikalinga- bent trečdalį siužeto išmesčiau nedelsiant. Skaitant neapleido jausmas, kad ir su vertimu kažkas negerai- sakinių konstrukcijos keistos, pastraipos kartais kažkokios išbalškytos.
Maniau, kad šia knyga ,,reabilituosiu“ autorę savo akyse, bet manau, kad ,,geras aktorius supranta, kada garbingai pasitraukti nuo scenos“- gal ir Colleen McCullough reiktų apie tai pagalvoti……beje, mačiau, jog mūsų leidyklos siūlo naują šios autorės knygą…..bet tikriausiai ,,pasuosiu“- jau bijau imti ir nusivilti….o namie dar turiu Pirmasis Romoje ir Žolynų vainiką …..

stikliukė

Komentarų: 1 (+add yours?)

  1. Beat
    Bal 16, 2013 @ 19:46:19

    Ne kiekvienam ‘tas aktorius’ gali atrodyti nebereikalingas scenoje 😉 Gerbiu, bet visiškai nepritariu Jūsų nuomonei. Visos Jūsų išvardintos knygos tikrai turi kuo praturtinti kiekvieną.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: