Arthur C. Clarke “2001 metų kosminė odisėja“

Mokslinės fantastikos kūrinys apie žmonijos atsiradimą, evoliuciją ir paskirtį, kosmoso keliones, kitus protingus visatos gyventojus ir panašius dalykus. Tokia šiek tiek filosofinė. Kai kurios vietos buvo gana nuobodžios, kai kurios labai įdomios ir įtemptos. Nors visai patiko, bet sunkiai skaitėsi, nes labai daug aprašymų, visokių smulkių mokslinių- techninių detalių ir terminų. Skaitant vis bandžiau įsivaizduoti tas beribes visatos platybes, planetas ir žvaigždes- sunkiai man tas gavosi. Užtat dabar labai noriu pažiūrėti filmą.

Dar toks dalykas- skaičiau antrą knygos pusę ir nesupratau, kodėl viskas taip sumaišyta ir nechronologiškai pateikta. Atrodo, jau viskas baigėsi, o po to vėl iš kažkur ištraukiama. Visai nesusiprotėjau pažiūrėti į turinį. Tik kai perskaičiau internete “…odisėjos“ aprašymą, daėjo, kad tie keturi paskutiniai skyriai buvo visai ne skyriai, o atskiri apsakymai- bet jų temos labai panašios, tai įsivaizdavau, kad vis dar skaitau tą pačią “odisėją“. Na truputį dėl to gėda, bet pasiteisinu tuo, kad knygos viršelyje nieko apie apsakymus neužsimenama, kalbama apie vienintelį kūrinį.

katilina

Reklama

2 Komentaras (+add yours?)

 1. myra
  Sau 08, 2012 @ 11:49:42

  nežinau, ar yra kitų pastatymų, bet tas 7 dešimtmečio stenlio kubriko filmas tai visiška nuobodybė. baisiai ilgas ir baisiai nuobodus. mano akimis žiūrint 🙂

  Atsakyti

 2. laura
  Geg 05, 2012 @ 19:31:18

  bandziau skaityt angliskai, bet visai neuzkabino visai. tai neilgai trukus knyga padejau i sona, taciau filmas tai ohoho koks nerealus ! vienas geresniu tai tikrai) +garso takelis !!

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: