Jemma Forte ,,Dievaitė dėvi Gucci“

Knyga iš “chick lit“ serijos, bet tikrai ne pati geriausia. Man pasirodė, kad tai miksas “Bridžitos Džouns dienoraščio“ ir “Ir velnias dėvi Pradą“. Skaitėsi labai lengvai ir greitai, ir tikrai nenuobodžiai, vietomis kvatojau iš širdies. Bet buvo nemažai vietų, kurios buvo be galo lėkštos, banalios ir kvailos, vienu žodžiu, kur gerokai nusišnekama. Vat tos vietos labiausiai ir gadino visą vaizdą ir skaitymo malonumą, nors ir ne nervino. Siužetas labai paprastas ir niekuom neypatingas, bei būdingas visoms panašaus pobūdžio knygoms.

Frančeska Masi – tai trisdešimtmetė moteris, kuri vis dar skraido padebesiais ir žavisi paaugliškomis svajonėmis, ir rašinėja apie savo bendradarbius ir viršininkus. Ji dirba vienoje kompanijoje atstove spaudai, bet svajoja ir deda be galo daug pastangų į aktorės karjerą. Tačiau geriausią ką ji padarė, tai nusifilmavo siaubingoje ir neskoningoje reklamoje, kurią pamatę žmones tiesiog leipsta juokais.
Štai vieną dieną dėl savo pomėgio rašinėti darbo metu, ji netenka darbo, vaikinas ją palieka dėl kitos ir jai atrodo, kad žemė tiesiog slysta iš po kojų. Netikėtai jai pasiūloma tapti žymios aktorės asmenine padėjėja. Ir jai šis darbas atrodo lyg visų jos svajonių išsipildymas, juk ji tiek daug svajojo apie “žvaigždišką“ gyvenimą, o štai dabar ji pati galės suktis tarp įžymybių, kalbėtis su jomis ir net gi galbūt jai labai labai pasiseks ir ji pati taps viena iš jų.
Tačiau ne viskas taip gražu, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, jei tenka patirti visiškai priešingus jausmus ir jos viršininkė jai atrodo, lyg monstras iš pragaro. Visame tame nesėkmių, pažeminimų ir nevilties sūkuryje, ji sutinka JĮ – savo tikrąją meilę, o taip pat pradeda rašyti knygą apie savo viršininkę ir visą tai ką ji patyria darbe.
Kai viskas pradeda byrėti ir jos princas pasirodo visai ne princas, jei nusišypso didžiulė laimę. Jos knygą, draugės dėka, pastebi režisieriai ir nori statyti filmą pagal ją, jos buvusios viršininkės vaikinas pasiūlo su juo sudalyvauti Oskarų teikimo ceremonijoje. Ar gi nepasakiškas gyvenimas, kai visos tavo svajonės pradeda pildytis? Bet kaip su meilė, kaip ją susigrąžinti?…

Knygoje pilna įžymybių kasdienio gyvenimo subtilybių, Oskarų ceremonijos blizgesio ir spindesio. Ir žinoma, meilė, meilė, meilė…
Kaip jau minėjau, tai lengvas skaitaliukas, kurį perskaičius paprasčiausiai iš karto ir pamiršti. Labai tinkamas kelionei ar poilsiui. Man labai sutrumpino kelių valandų kelionę traukiniu po sunkių paskaitų.

fatimaallaa

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: