P. C. Cast, Kristin Cast “Awakened – House of Night 8“ (Pabudusioji)

Dieve mano na ir fantazija tų moterėlių, kuo toliau, tuo daugiau “belebirdos“, nuo kurios tik baisus žiovulys ima. O jei atvirai, mano manymu, jau seniai laikas pabaigti šią seriją. Viskas sukasi apie tą patį. Veikėjai tie patys, tie kurie mirė, tai kitoje knygoje atgimsta vienokiu ar kitokiu pavidalu. Jei pradžioje pagrindinė veikėja atrodė žavinga, visagalė, protaujanti ir be proto sąžininga, tai šioje knygoje – prigesusi, išsisėmusi ir nuvalkiota. Ir seniau nebuvo keliami padorumo, savigarbos ir kuklumo klausimai, tai dabar visai jokių ribų nebėra. Skaitai ir netiki, kad knyga paaugliams. “Karštų“ scenų tikrai netrūksta. Nors ten ir taip visko kiek per daug.

Zoja sugeba pabusti iš komos ir kartu sugrąžina iš anapus savo draugą ir karį. Neferet sugrįžta į nakties namus ir toliau kuria planus kaip sužlugdyti ir pašalinti Zoją sau iš kelio, o dar geriau nuo žemės paviršiaus. Džekas yra žiauriai nužudomas ir visi dėl to skendi liūdesyje bei ruošiasi laidotuvėms. Atskleidžiama didžiausia Stevie Ray paslaptis. Visi šokiruoti ir pasipiktinę. Rephraim viskam paaiškėjus tenka rinktis tarp tėvo ir savo meilės. Jis negali išduoti tėvo, bet ir nesugeba palikti ir pamiršti mylimosios. Tenka kiekvienam įrodinėti, kad tavo jausmai nuoširdūs, kad tavyje nebevaldo blogis ir kad tu pasiruošęs atsiduoti Deivei ir tarnauti gėriui. Tačiau juo vis tiek nepasitikima, nes nuo jo rankos žuvo ne vienas asmuo. Stevie Ray ir Rephraim draugystei tenka išgyventi nemažai, nes jai daug kas nepritaria. Viską kulminuoja Zojos mamos nužudymas.

Seniau man ši serija buvo poilsiu nuo visko. Tiesiog buvo smagu praleisti vakarą ar du apie nieką negalvojant ir nesigilinant į nieką. Perskaitai, gauni malonumo dozę ir kitą dieną pamiršti. Tačiau autorės išsisėmė ir nieko naują nebesukuria. Buvo neįdomu skaityti, jokio azarto, jokio adrenalino. Gal tik vietomis siužetas kiek pagavo, o visą kitą tiesiog šlamštas ir laiko gaišimas.
Nors knyga baigėsi įdomioje vietoje, bet nebekyla noras laukti kitos knygos ir ją skaityti. Manau ties ja ir sustosiu…

Fatimaallaa

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: