Karin Alvtegen ,,Gėda“

Turiu pasakyt, kad mano manymu neišlaikė autorė pradžioje užsiduoto lygio. Kai pradėjo kaip iš kokios Pandoros skrynios lysti visokie sutapimai – fatališki nutikimai – vaikystės traumos.. Manau persūdė. Nes paskaičius knygą iki pabaigos gali pasiguosti kad tokie “nenormalūs“ gali būti tik tragišką vaikystę turėję personažai. O aš nesutinku, manau kad truputį mažesnio kalibro monikų, kurios įsivaizduoja kad viską gyvenime gali kontroliuoti, galima būtų surasti bet kur, ir šitoj temoj. O viskuo nusivylusių ir savo nusivylimą ir neapykantą ant kitų perkeliančių maisų irgi nėra reta.
Bet nukrypau. Autorė turbūt labiau norėjo parašyt trilerį, o ne moterų charakterių studiją. Tai trileris išėjo puikus, įdomus, dažnai netikėtas. Knyga, kurios niekaip negalėjau padėt.

Caralaite

2 Komentaras (+add yours?)

 1. Sielos Sparnai
  Lap 12, 2011 @ 07:49:40

  Ši knyga mano dūšioj paliko slogutį, kurį nedelsiant norėjosi išsklaidyti linksmesne, šviesesne istorija. Kažkokia labai jau slegianti ir liūdna pasirodė man ši knyga, labai stipri ir gniuždanti kaltė, jokio šviesesnio spinduliuko, niūruma ir liūdnuma ištisai… Nei patiko, nei nepatiko, tiesiog prislėgė…

  Atsakyti

 2. Aurelija
  Sau 12, 2012 @ 17:28:37

  Skaitydama pradzioje,maniau,kad stai ir vel kazkoks banalus kaltes jausmas ir perdeta i ji reakcija,taciau veliau paaiskejo,kad toki kaltes jausma pajustume kiekvienas.Ir vis gi idomesnis personazas pasirode storule,istrigo,kaip ji sviesta valge….Negaliu pasakyt,kad knyga suzavejo,gana toli iki to,taciau ir nenusivyliau ja skaitydama.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: