Xavier Herbert “Kaprikornija“

Jau perskaičius pusę pasakiau, kad ši knyga man labai patinka, o baigusi visą galiu pasakyti tą patį.

Jei rimtai nesigailiu įsigijusi šią knygą, man ji patiko. Tiesa skaityti sunkoka, turi savitą giežtą stilių, kuris išlaikomas iki paskutinio žodžio knygoje, dėl to ir nebuvo lengva ją skaityti, vakarais ir rytais įveikdavau po vieną ar du skyrius, daugiau negalėjau, nes manydavau kad sprogs galva arba nutrūks ausis laikantis siūlas.

Pradžioje pasirodė, kad knygoje tiesiog rašoma apie paprasta gyvenimą, papročius, bendravimą, žmonių vertinimus vieni kitų, gamtą, tačiau beveik pusėje knygos supratau, kad ne, kad yra kai kas daugiau, kad išsirutuliojo į istoriją su pabaigą, nuotykis, kuris supainiotas, įdomus ir įtraukiantis, žavingas nuotykis. knyga “teisinga“, dėl to man patiko. patiko ir dėl to, kad rašytojas sukūrė herojų likimus ne pagal skaitytojų norus, o taip, kaip iš tiesų būna gyvenime. neatskleisiu nieko. be to, knyga turi ir savitą humoro jausmą, kai kuriose vietose juokiausi, kai kur šypsojausi, bet vėl gi, griežtas stilius sugrąžino lūpų kampus į savo vietas. Tiesa, perskaičius knygos įžangą-išsigandau, maniau “neįkasiu“, bet apsirikau…
Patarimas skaitysiantiems ją-knygos pradžia yra svarbi yra tuom, kad vėliau suprastumėt kas yra kas ir prie ko, jei skaitysit neįdėmiai bus sunkiau susigaudyti.

Man ji patiko, duodu 10 balų.

Glimer

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: