Karen Rose “Suskaičiuok iki dešimties“

Klasikinis trileris, apie žudiką-manjaką. Pats knygos stilius ir įvykių pateikimo forma, man priminė filmo scenarijų. Šiaip manau būtų visai neblogas kriminalinis filmas, bet deja knygoje truko kibirkštėlės. Na liepsnų, žiauriai sudegusių kūnų ir kitaip išniekintų ir išdarkytų, o taip pat ir prievartos, ten į valias, bet vat kažkodėl nebuvo taip, kad skaitai ir vis norisi dar. Žudikas jau pasidaro žinomas vos ne ties viduriu knygos, o toliau yra ieškomi motyvai. Šiek tiek autorė “įbėrė“ šiokių tokių prieskonių įdėjus aistringą romaną ir šiokius tokius tarp asmeninius santykius.
Užgesinus gaisrą name randama labai stipriai apdegusi mergina. Paaiškėja, kad ji žuvo ne dėl gaisro. Tačiau su viena žmogžudyste neapsieinama. Vis dažniau randami panašiai nužudyti žmones ir padegti. Prasideda manjako gaudynės ir motyvų ieškojimas. Tačiau netgi ir sunkiai dirbant tarp partnerių įsižiebia nenumaldoma aistra, kuri ne tik suteikia džiaugsmo, bet ir ištraukia praeities skeletus iš spintos.
O šiaip į pabaigą net kiek jau pavargau skaityti. Bet vis tik vertinu šią knygą kaip neblogą, nes buvo ir smagių vietų. Į pabaigą įvykiai pakrypo nenumatyta linkme, bet viskas pasibaigė amžinu happy end’u. Kaip sakoma …iškėlė dideles vestuves ir gyveno ilgai ir laimingai.

fatimaallaa

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: