Haruki Murakami “Norvegų giria“

Kažko mintys nesidėlioja, tai nieko daug šįkart nerašysiu. Bet knyga tikrai patiko. Visai netrukdė, kad joje nebuvo jokios mistikos ir antgamtinių dalykų, tik paprasta (sąlyginai) istorija apie studentą ir jo santykius su dviem merginom, pilnus įvairiausių problemų.

Dar vienas pastebėjimas- kartais skaitydama pagalvodavau, kad gal paprastai dvidešimtmečiai taip nekalba (nors man jų kalbos dažniausiai buvo labai įdomios). Ir vis skaitydama užmiršdavau, kad knygos veikėjai yra japonai, gyvenantys Japonijoje 7-o dešimtmečio pabaigoj/ 8-o pradžioj. Per daug “nejaponiškos“ man Murakamio knygos, o ypač šita (bent jau pagal mano supratimą ir susidarytą vaizdą iš kitų kūrinių apie Japoniją).

Dabar labai noriu pamatyti filmą.

katilina

2 Komentaras (+add yours?)

 1. eliss
  Spa 08, 2011 @ 13:25:52

  nei patiko ,nei nepatiko,per vidurį kažkur.Skaityt galima,jei pasitaikys kur,paimsiu,bet pirkt nepirksiu 🙂 Paprasta meilės istorija,bet man ,rodos,Murakami bandė skaitytoją papirkt visais tais erotiniais reikaliukais,labai jau jis kartojosi.Turbūt,ir puolė skaityt visi tą knygą,nes tais laikais nedaug apie tai rašė ir dar Japonijoj

  Atsakyti

 2. Gražina
  Spa 03, 2013 @ 12:14:07

  su pasimėgavimu skaičiau šią knygą ir visai nekreipiau dėmesio į erotinius vaizdelius,nes įtraukė subtilus stilius,neįprastai gudrus stilius.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: