Ann Patchett “Bel canto“

Neįvardintoje skurdžioje Pietų Amerikos šalyje viceprezidento namuose vyksta vakarėlis, kuriame dalyvauja daug garsių verslo ir politikos žmonių. Jo metu į namus įsiveržia būrelis ginkluotų vyrų ir paima visus įkaitais. Niekaip nepavykstant susitarti, įkaitų drama užsitęsia net kelis mėnesius, per kuriuos atsitinka daug įdomių dalykų.
Iš pradžių knyga ne itin patiko, tačiau einant lyg vidurio viskas pasidarė kur kas įdomiau. Pradėjo ryškėti veikėjų charakteriai, kai kurių iš jų gyvenimo istorijos. Visiems staiga teko “persiorientuoti“, prisitaikyti prie naujų aplinkybių, kai kurie norom nenorom susimąstė apie savo ankstesnį gyvenimą ir pan. Skaitydama svarsčiau, kaip elgsis po kelių neįprasto gyvenimo mėnesių į įprastą sugrįžę žmonės, ar kas pasikeis jų gyvenimuose, ar “užbrauks“ tą laikotarpį ir kaip niekur nieko gyvens toliau.

Kodėl knyga pavadinta “Bel canto“- tarp įkaitų yra viena garsiausių pasaulyje operos dainininkių, koncertavusi vakarėlyje, kurios dainavimu tuos kelis mėnesius mėgaujasi tiek įkalintieji, tiek jų įkalintojai. Nesu didelė operos žinovė nei gerbėja, tačiau apie šią muziką knygoje rašoma labai gražiai ir įkvepiančiai.

katilina

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: