Andrius Užkalnis ,,Kelionių istorijos“

Ilgai neblevyzgodama galiu pasakyt, kad labai patiko.aiskiai, tiesiai sviesiai viska isdejo zmogelis, idomu buvo skaityt. man tiko ir patiko jo humoro jausmas. daug naudingos ir idomios info.. nuo kaip issirinkt viesbuti iki kuo idomi Nida. labiausia istrigo toks momentas, apie tai net seniau nesusimasicau.. kad is tikro juk seniau kai budavo tie automatai limonadu ir t.t tai ten gi pastatydavo stiklines, nuplauna ale ir geria kiti.. fu.. o taip skanu budavo.. dabar kai pagalvoju, tai slykstoka.seip tikrai rekomenduoju sita knyga. bus idomu palygint su ,,Kelione i Irana“.

                            ( Amber123 )

2 Komentaras (+add yours?)

 1. katilina
  Geg 01, 2011 @ 09:37:53

  man knyga irgi labai patiko. Aišku, ji labai subjektyvi, bet parašyta tikrai įdomiai, nebuvo nė vieno nuobodaus skyriaus. Tiesa, keli dalykai truputį papiktino, bet čia jau grynai nuomonių nesutapimas.

  Atsakyti

 2. Ingėnas
  Gru 06, 2011 @ 13:20:08

  Turiu pasakyti, kad labai patiko, turbūt labiau už jo „ Anglija: apie tuos žmones ir jų šalį“. Ir netgi galėčiau pavadinti šią knygą viena iš geriausių kada nors mano skaitytų kelioninių knygų.
  Kas mane nustebino gerąja prasme – šalia užkalniško cinizmo, kartais jam būdingo kategoriškumo ir aštrumo (nors neapsigaukit, tai akių čia pernelyg nebado, priešingai nei jo straipsniuose virtualioje erdvėje ) , šioje knygoje vis prasiveržia sentimentalumas (ant kurio ir aš pati užkibau ). O ypač turint omeny, kad tas sentimentalumas neseilėtas, tai išeina savotiškai tobula dermė
  Bet galiu pasakyti, kad vienoje vietoje Užkalnį visgi pagavau. Turiu omeny skyrių apie parfumeriją. Kadangi parfumerija pati irgi jau seniai duomiuosi , šiame skyriuje į akis man krito ne vienas netikslumas. Taigi akivaizdu, kad nors autorius ir domisi šia sritimi, bet parfumerijos abėcėlės visgi nėra tvirtai išmokęs.
  O šiaip tai tikrai puiki, įtraukianti, maloniai skaitoma, praplečianti akiratį knyga. Na ir be abejo žadinanti norą keliauti ir skaitytojui. Keliauti taip prabangiai, kaip kad rašo Užkalnis, gal kiekvienam ir neišeis, bet nors pasvajoti ar šį tą savo būsimoms kelionėms prisitaikyti juk visgi tikrai galima.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: