Maeve Binchy “Mokslo draugai“

Labai patiko. Galiu tik dar kartą pritarti anksčiau išsakytai minčiai, jog Binchy rašo paprastai apie svarbius dalykus. Ir, man nepaprastai patinka kaip ji tai daro, kaip supina visai nepažįstamų žmonių gyvenimus į vieną tinkliuką, suraišioja juos mazgiukais ir taip supina jų likimus, kad tai atrodo labai natūraliai, tarsi būtent taip ir turėjo būti, tarsi taip viskas ir turėjo nutikti. Aš su pasimėgavimu skaitau Binchy knygas, negalėdama jų padėti į šalį, nes nuo pirmų puslapių iškeliauju kartu su istorijos veikėjais į jų gimtuosius miestus, į jų namus, įsitraukiu į jų kasdienybę, jų išgyvenimus, pasirinkimus, draugystes, pykčius. Šioje knygoje vėlgi sužavėjo mažo miestelio žmonių nuoširdumas ir rūpestis sunkiausiais gyvenimo momentais, kai žmogui reikia palaikymo ir paramos, mirties ar nuosavam verslui gręsiančio bankroto atveju visi suskumba į pagalbą, net nesusimąstydami apie save, savo rūpesčius ar kokius nors tarpusavio nesusitarimus, nes tuo metu tai paprasčiausiai nebeturi jokios reikšmės. Nepaprastai įdomūs ir savo vidumi patrauklūs žmonės, ryžtingos, veiklios ir stiprios asmenybės, įnešančios gyvumo į ramų miestuko gyvenimą. Skaitant Binchy knygas man viskas tampa gyva ir tikra, jaučiuosi tarsi visą tą laiką, kol skaičiau knygą, būčiau pati gyvenusi tame miestelyje ir bendravusi su visais jo gyventojais.

                      ( Sielos Sparnai )

2 Komentaras (+add yours?)

 1. Indra666
  Kov 19, 2011 @ 12:28:32

  Skaitydama vis galvojau apie savo studijas. Svarsčiau ar ir pas mus tokios intrigos ir tokie jausmai verda, kaip šioje knygoje. Ir priėjau išvados kad tikrai ne, o knyga man tikrai patiko, netgi parsisiunčiau filmą pažiūrėti. Gražu buvo skaityti apie meilę,
  jaudulį prieš svarbius įvykius, ir aišku skausmą, be kurio nei vienas gyvenimas nepraeina. Netgi užsinorėjau aplankyti Dubliną ir pasivaikštioti jo gatvelėmis. Autorė tikrai meistriškai moka piešti knygos veikėjų portretus, jų jausmų gamą.
  Ši knyga sukėlė man šiltus jausmus. Ji stora, bet skaitosi taip greitai, kad net nepajunti kaip verčiasi puslapiai.
  Tikrai norėsiu dar ką nors iš Binchy knygų perskaityti.

  Atsakyti

  • Laura.
   Rgp 11, 2011 @ 16:58:27

   Sveika.:) Aš norėjau paklausti,ar filmo pavadinimas toks pat kaip knygos? Ir kai Tu jį parsisiuntei? Labai norėčiau sužinoti,ačiū labai.:))

   Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: