Nicholas Sparks ,,Užrašai“

Hmm…kadangi buvau mačiusi filmą,tai skaityt nebuvo labai įdomu. Ir,tiesą sakant,filmas man patiko labiau.
Iš vis Nicholas Sparks man kažkoks keistas. Vis dar neatmetu galimybės,kad romanus už jį rašo žmona. Jau taip saldu,tai nucackinta,kad turbūt paskaičius kelias jo knygas iš eilės pakyla cukraus kiekis kraujyje.

Gerai,dabar biškutį apie knygą. Ant viršelio perskaičiau,kad knyga parašyta remiantis Sparks žmonos tėvų istorija.Dėl siužetinės linijos (dabartis-prisiminimai-dabartis) truputuką priminė “Vanduo drambliams“,bet pastaroji daaug geresnė.
Šiaip autorius šiek žaidžia su jausmais-tos jų laimingos dienos aprašytos pakankamai trumpai,turbūt mažiau nei per pusę knygos,o va nelaimongosios senelių slaugos namuose-užima didžiąją dalį knygos.

Žodžiu,jei norit bišk roantikos,ir turit kelias laisvas valandas tai visai skaitytina knyga.Bet šiaip tai man ji panaši į intelektualesnį Svajonių romaną.

                        ( Tibė )

4 Komentaras (+add yours?)

 1. la Tulipe
  Gru 28, 2010 @ 10:14:52

  Po II pasaulinio karo iš Europos grįžęs į Šiaurės Karoliną, Nojus Kalhaunas nusiperka namą, apie kurį jau seniai svajojo. Jį restauruojant, vyrą užklumpa prisiminimai apie prieš keturiolika metų sutiktą merginą, kurią jis vis dar myli. Jis gyvena vien prisiminimais apie tą vasarą ir kartu su tąja mergina praleistomis akimirkomis dviese… Ir štai, vieną dieną jo kieme pasirodo ji- Eli…
  Tai graži, labai graži meilės istorija, kurią išgyventi norėtų tikriausiai kiekvienas. Tačiau skaitydama jaučiau, kad skaitau fantastinę knygą- paprasčiausiai taip nebūna. Ar bent jau aš negirdėjau 🙂 Knygą skirstyčiau į dvi dalis. ,,Pirmojoje dalyje‘‘ viskas buvo taip saldu, kad netikėjau, jog užbaigsiu ją skaityti. Baigiantis ,,pirmajai daliai‘‘ galvojau : o, ne, nejaugi viskas baigta?????? To saldumo trūksta realiame gyvenime, tad, kad ir kaip nemėgčiau saldumo knygose ( man patinka istorijos, kuriose viskas gyvenimiška, tikroviška..) , norėjau, kad viskas baigtųsi gerai. Nesakysiu, kaip viskas baigėsi. Ar Nojus ir Eli liko kartu..
  ,,Antroje dalyje‘‘ viskas irgi truputį priminė pasakas… Ne, ne tas, kuriose ragana įstumiama į krosnį ar kur žaltys dalgiais užkapojamas. Kalbu apie gražias pasakas… Skaitant buvo sunku patikėti, kad meilė jaučiama, sulaukus gilios senatvės, o skaudžiausias dalykas- Alzheimerio liga. Nenorėčiau pati to patirti ir nenoriu, kad tai patirtų man brangūs žmonės. Kaip turėtų būti sunku gyventi, nežinant savo istorijos, savo šeimos (ir ar iš viso ją turi? ), galiausiai- savo vardo. O vos tik viską (ar bent dalelę) sužinojus, vėl užmiršti…

  Saldumą mėgstu tik filmuose. Tad ateity tikrai norėčiau pamatyti pagal šią knygą pastatytą filmą.

  Pabaiga man patiko. Knygą siūlyčiau perskaityti… Gal labiau moteriškosios giminės atstovėms, nes vyrams gali būti per saldu 🙂 . Linkiu, skaitant šią knygą, išgyventi knygoje aprašytą gražią meilę, dėl kurios verta pabaigoje kentėti.

  Atsakyti

 2. as
  Gru 30, 2010 @ 11:33:27

  pagal sia knyga pastatytas filmas jau seniai, vadinasi “the notebook“, man patiko.

  Atsakyti

 3. Vanda
  Sau 26, 2011 @ 19:14:50

  Gal zinot kas, kur sia knyga galima nusipirkti?
  Ieskojau, bet nieko.
  Aciu isanksto.

  Atsakyti

 4. Laura
  Rgp 12, 2011 @ 11:18:20

  Norėjau paklausti,kur galėčiau įsigyti šią knygą?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: