Kyle Smith ‘Karolinos Kalėdos’

Kadangi nieko iš šitos knygos nesitikėjau, tai ir stipriai nenusivyliau. Nors iš tiesų elementarus skaitalas. Jei atvirai būna ir geresnių už šią. Vis tik pati pradžia man visai patiko. Kažkiek priminė “Ir velnias dėvi Prada“. Tikrai linksmai skaitėsi. Na o po jos draugės šmėklos apsilankymo, visas siužetas pradėjo ristis žemyn. Na o pabaigoje jau reikėjo pribaiginėti, nes man buvo per daug banalu ir nuobodu.

Pasipūtusi, išpaikinta, isteriška ir dar visokia panelė dirba madų žurnale aksesuarų skyriaus redaktorė. Ji yra pati gražiausia, pati liekniausia, pati madingiausia ir pati pačiausia, na bent jau tai ji yra tokios apie save nuomonės. Negerbia kitų, visus laiko sau žemesniais ir visaip įmanomai juo niekina ir įžeidinėja. Bet štai Kūčių dieną jos psichiatrė atsisako ją toliau gydyti, ją atleidžia iš darbo, išėjusi iš darbo vos nepakliūna po mašina. Ir visa sugniuždyta ji grįžta namo, kur ją aplanko jos žuvusios geriausios draugės šmėkla ir pasako, kad ją šį vakarą aplankys dar trys šmėklos ir parodys jos tikrąjį veidą, nes ji turėtų pasikeisti ir nebūti tokia kokia yra. Viena atėjusi šmėkla parodo jai jos praeitį, kita – dabartį, o trečia – jos ateitį, jei ji nepasikeis iki Kalėdų pradžios. Ir štai ji stebuklingai viską supranta ir pasikeičia, nes nenori pabaigti savo gyvenimo, taip kaip išpranašauta.

Neįtikino manęs tie prieš Kalėdiniai stebuklai ir staigūs pasikeitimai. Vis tik buvo užmojis į Kalėdinę nuotaiką, pasikeitimą į gerąją pusę, Kalėdų stebuklai, susitaikimai, atradimai ir meilė. Bet vis tik manyje neuždegė tos nuotaikos. Knyga gana paprasta ir banali, bet šiaip gana lengvai skaitosi.

                   ( Fatimaallaa )

2 Komentaras (+add yours?)

 1. angel0123
  Gru 30, 2010 @ 13:01:21

  Aš neseniai skaičiau tą knygą. Šiaip tai visai patiko,tikėjausi kad bus blogiau.

  Atsakyti

 2. katilina
  Sau 08, 2011 @ 19:12:43

  nyga apie gražią, bet beširdę merginą, kurią per Kalėdas aplankiusios ir įvairius praeities atsitikimus priminusios kelios šmėklos priverčia ją pasikeisti. Jei autorius norėjo parašyti modernią Dikenso “Kalėdų giesmės“ versiją, tai jam tas nelabai pavyko. Visų pirma, Karolinos praregėjimas ir staigus perversmas pasirodė visai neįtikinamas, ypač kai ji taip elgėsi vien iš baimės, kad nebaigtų taip, kaip parodė viena šmėkla. Be to, ir visas knygos galas su laiminga pabaiga atrodė baisiai dirbtinis (nepadarė man įspūdžio nei meilės, nei jos tėvo istorija). Knygoje patiko tik vienas dalykas- Karolinos pastabos ir mintys apie sutiktus žmones- kartais gana žiaurios ir snobiškos, bet teisingos ir dažnai labai juokingos. Bet šiaip nesigailiu, kad perskaičiau šią knygą, nors daug kas ją ir peikėt. Skaitėsi lengvai ir greit.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: