Martynas Starkus “Tuk tuk Indija“

Antroji Martyno kelionių knyga, šį kartą, kaip aišku iš pavadinimo, po Indiją. Vėl senu automobiliu, į kurį vos tilpo ketvertas lietuvių ir vairuotojas indas. Turiu prisipažinti, kad buvau šiek tiek nusistačiusi prieš pačią Indiją, bet, laimei, smarkiai apsirikau. Knygoje pamatyta ir aprašyta Indija- ne tik skurdas, purvas ir tik ir laukiantys kaip apgauti svetimšalius vietiniai, bet ir daug teigiamų dalykų. Ypač įsiminė nuolat lietuvių kelyje sutikti geranoriški indai, pasirengę neprašomi padėti, kviečiantys į svečius ar tik trumpam sustojantys maloniai pasišnekėti. Aišku, Starkus- tai ne Ivanauskaitė, todėl knygos rašymo stilius visai paprastas, bet pasitaikydavo ir gana rimtų ar lyriškų autoriaus pamąstymų, taip pat įdomių žinių apie pačią šalį. Bet, nepaisant visko, “Tuk tuk Indija“- labai linksma knyga. Daug kartų skaitant teko garsiai juoktis. Nors buvo ir labai juokingų situacijų, kartais juokas imdavo iš pačių paprasčiausių, visai neišskirtinių dalykų, vien dėl to, kaip jie aprašyti (čia turbūt turi būti panašus skaitytojo ir autoriaus humoro jausmas).

Nors man patiko ir pirma jo knyga (“Šilko kelias“), ši patiko dar labiau (taip sakant, matosi pažanga). Dabar labai noriu pasižiūrėti ir laidas apie šią kelionę.

                  ( katilina )

Komentarų: 1 (+add yours?)

  1. Tomutė
    Lie 08, 2011 @ 10:27:37

    Patiko man labai jo knyga apie sia sali. Tikejausi mazesnio ispudzio,galvojau dar vienas pigus ,,kepinys,,.Bet susimasciau apie gyvenimo vertybes, praplatejo mano akiratis.I Indija turistaut nenoreciau,manau kas nenori i ta sali gyvai ir nori suzinoti apie ja ir jos kultura rekomenduoju sia knyga

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: