Sophie Kinsella ,,Nepaprasta namų šeimininkė“

Trumpai siužetas toks – jauna, dvidešimt devynerių metų teisininkė Samanta padaro didžiausią klaidą savo karjeroje ir išsigandusi bei išsekusi dėl intensyvaus darbo nuo jos pabėga. Būtent nuo to pabėgimo ir prasideda tikrasis knygos įdomumas.

 

Nors siužetas ir nesudėtingas, yra banalių ir pernelyg paprastų situacijų, tačiau nors iš pradžių knyga mane ir piktino, tačiau vėliau įsitraukiau į šiltą, malonų pasakojimo stilių, kai įvykiai veikėjos gyvenime apvirto aukštyn kojom.
Iš tikrųjų, tai paprasta knyga apie tai, kaip gyvenime nereikia atsisakyti malonumų, kad nei vienas neklysta. Ir nors tai visiems žinomos elementarios tiesos, smagu skaityti, kai žmogus atsistoja po nuopolio ir eina tolyn. Ir nors veikėja pasimetusi savo gyvenime (kaip ir nei vienam realybėje būna), ji gauna man patikusį patarimą:
Nebūtina visada žinoti, kas esi. Nereikia būti numačius dešimt žingsnių į priekį ir tiksliai žinoti, kur eini. Kartais pakanka žinoti, ką veiksi kitą akimirką“.

Taigi rekomenduoju kaip neįpareigojantį atsipalaidavimą po sunkios darbo dienos. Ir nors tai chick lit’as – knyga žyyymiai geresnė už Meg Cabot neseniai skaitytąją.

Reklama

Komentarų: 1 (+add yours?)

  1. katilina
    Lap 23, 2010 @ 15:34:44

    Pabaigiau Sophie Kinsella “The undomestic goddess/ Nepaprasta namų šeimininkė“. Smagi, lengva knyga apie be galo gabią teisininkę, kuri darbe padaro didžiulę klaidą ir iš jo pabėgusi per apsirikimą įsidarbina namų šeimininke, nors nemoka net siurbliu naudotis ar sumuštinių sutepti, ką jau sakyti apie sudėtingesnius darbus. Rašymo stiliumi labai priminė knygas apie parduotuvių maniakę, tik čia herojė protingesnė. Pats tas, kai norisi ko nors visai nesudėtingo, nors man prireikė pusės knygos, kol pagaliau įtraukė.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: