Hunter S. Thompson ,,Baimė ir neapykanta Las Vegase“

Knygos siužetas labai paprastas- žurnalistas (knygos autorius) ir jo advokatas važiuoja į Las Vegasą, kad aprašytų motociklų lenktynes. Atrodo nieko ypatingo, tačiau yra dar vienas dalykas- į savo automobilį jie prisikrovę tiek daug ir įvairių rūšių narkotikų, kad užtektų pusei Las Vegaso. Žinoma, tuos narkotikus jie nesustodami vartoja, todėl juos nuolat lydi įvairiausios haliucinacijos, o patys pastoviai įsivelia į visokiausius beprotiškus nuotykius. Juokingiausia, kad po lenktynių abu dar sudalyvauja policininkų pilnoje konferencijoje, skirtoje kovai su narkotikais.

Pirmiausia, kas perskaičius atėjo į galvą- jei viskas, kas aprašyta, tiesa, tai tikras stebuklas, kad jie taip lengvai iš visų bėdų išsisuko, ir dar sugebėjo knygą apie tai išleisti (veiksmas vyksta 1971-aisiais). Rašymo stiliumi man truputį priminė “Kelyje“, tačiau skaitėsi daug lengviau. Jei kas pamanėt, kad visiškai neįdomu skaityti apie dviejų narkomanų iškreiptas fantazijas, galiu pasakyti, kad visai ne- įdomu, juokinga ir visai nenuobodu. Tiesa, juokingiausi man buvo jų abiejų pokalbiai- kaip du visiškai apkvaitę žmogeliai labai lengvai tarpusavyje susišnekėdavo, nors ir pasipykdami. Be to, tarpuose tarp visų haliucinacijų ir “nuotykių“ aprašymų pasitaikydavo labai įdomių dalykų ir minčių (ypač apie patį Las Vegasą), iš ko matyti, kad autorius tikrai protingas žmogus.

Nežinau, kam galėčiau ją rekomenduoti- tokia visiškai crazy knyga. Tiesa, kažkada matytas filmas didelio įspūdžio nepaliko, bet dabar užsinorėjau pažiūrėti dar kartą.

     ( katilina )

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: