Elizabeth Gilbert ,,Valgyk, melskis, mylėk“

Daug neišsiplėsiu, nes jau nemažai kas apie ją pasisakė, kai kurie matė filmą, o ir šiaip manau praktiškai kiekvienas žino šios knygos siužetą.
Ėmiau ją skaityti ne iš smalsumo, ne todėl kad labai norėjau ją perskaityti, o todėl kad ji pakliuvo man į rankas atsitiktinai. Dėl to nedėjau jokių vilčių į šią knygą, dėl to ir nebuvo jokio nusivylimo. Knyga bendrai sudėjus gana vidutinė. Bet ją sudarančios knygos ar 3 atskiros dalys skirtingai patiko.
Labiausiai nepatiko pirmoji knyga apie Italiją. Nes didžiąją dalį šios knygos užėmė jos skyrybos ir svarstymai ką daryti. Bet kai pagaliau ji nukanka į Italiją, apart patiekalų ir maisto aprašymo praktiškai daugiau nieko nėra.
Antroje dalis, kurioje pasakojama jos viešnagė Indijoje, jau kiek labiau patiko. Jau atsirado įdomių faktų ir istorijų, bet vis tik kadangi aš nelabai domiuosi joga, meditacija ir gurų paieška, tai ir ši dalis neapžavėjo.
Labiausiai patiko trečioji knyga, jos kelione į Indonezija. Joje daugiausiai įdomių faktų, senovinių papročių ir tradicijų. Šiaip man asmeniškai tai buvo geriausiai ir įdomiausia knygos dalis.
Dėl rekomendacijos gal susilaikysiu šį kartą.

         ( Fatimaallaa )

3 Komentaras (+add yours?)

 1. Aguonytė
  Lap 14, 2010 @ 09:46:19

  Na ką pabaigiau Elizabeth Gilbert ,,Valgyk, melskis, mylėk“.
  Taigi kelionių memuarai , moteris keliauja į tris šalis , kad pagaliau susitvarkytų savo gyvenimą , pirmojoje knygos dalyje moteris būdama Italijoje , daug kalba apie maistą , na man tai ne itin įdomu buvo skaityti, nes ji man nesudomino kalbomis koks skanus patiekalas vienoj ar kitoj kavinėj , daug įdomiau skaitosi kai ji mokosi italų kalbos,kokiais tik įvairiais būdais stengiasi išmokti šios tikrai gražios kalbos ir ji ją taip apibūdina , kad pati susidomėjau italų kalba.Antroji dalis daug susikaupimo ir meditacijos, daug savęs ieškojimų Indijoje ,kadangi meditacija nesidomiu ,tai tiesiog perskaičiau ir tiek. Na ir žinoma trečioji , aišku pati įdomiausia dalis. neatskleidžiant turinio Indonezijoje , būdama ji daug manau pamato ir visokių tos šalies keistenybių ir ritualų kurie man tikrai buvo gana įdomūs. Reziume tikėjausi jei atvirai įdomesnės knygos , daug skaičiau atsiliepimų , liaupsnimų , tačiau na tai ne ta knyga , kurią norėčiau pasilikti

  Atsakyti

 2. katilina
  Bir 26, 2011 @ 16:59:08

  Pati nustebau, kad ji man taip patiko. Tikrai nesitikėjau, prisiskaičiusi įvairiausių nuomonių. Norėjau ilgesnį atsiliepimą rašyt, bet pamačiau, kad nieko nesigauna- labai daug visokių minčių po knygos liko, niekaip neišeitų jų į kelias pastraipas sutalpinti. Tai tik pasakau, kad labai patiko. Peržiūrėjau ir pusę filmo, bet su knyga man jo nėra ko ir lyginti, teužgriebia tik patį paviršių.

  Atsakyti

 3. -*Agnė*-
  Lie 04, 2011 @ 09:40:26

  Is 10 duociau 9 ,stipru 9. Knyga visumoje labai patiko (labiausiai Italija). Labai daug geru minciu ,kurias pasizymejau ir reikes persirasyti. Skaitant sia knyga daug kai kur atrode jog skaitau apie save (mintys panasios) . Vienas ,kas nepatiko pabaiga, man ji pasirode , per daug istesta… o visumoje nesigailiu ,kad knyga pirkau mano lentynoje uzims ji svarbe vieta

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: