Daphne du Maurier ,,Mano pusseserė Reičel“

Tai dar vienas puikus romanas paslapčių ir romatikos mėgėjoms. Knyga, kurioje išlaikytas angliškas stilius, ramus pasakojimo būdas. Tačiau kuo arčiau galo, tuo daugiau paslapčių, tuo labiau auga įtampa. Įdomūs charakteriai, ypač man patiko pačios Reičel (sakyčiau, toks nenuspėjamas ir iki galo išlikęs paslaptingu).
Knyga „užkabino“ mane ne nuo pat pradžių. Bet kai įsibėgėjau, nebesinorėjo jos paleisti iš rankų. Rūpėjo, kuo gi viskas baigsis. O pabaiga labai patiko , palikta vietos ir skaitytojo fantazijai.
Manau, knyga tikrai turėtų patikti toms, kurios pamėgo romanus „Rebeka“, „Užmirštas sodas“, „Tryliktoji pasaka“ ar pan.
Rekomenduoju.

                                                    ( Ingėnas )

3 Komentaras (+add yours?)

 1. sphinx
  Vas 05, 2011 @ 15:51:41

  Embrouzas užaugina savo pusbrolį Filipą, mirus šio tėvams. Embrouzas, prisiekęs viengungis, išvyksta taisyt sveikatos. Filipas sužino, kad pusbrolis vedė. Po kurio laiko Embrouzas miršta, o jo našlė – pusseserė Reičel – atvyksta į dvarą ir Filipo gyvenimas pasikeičia.Pradžia skaitėsi nuobodžiai, vėliau kažkaip visai įtraukė. Buvo įdomu sužinoti, kas bus pabaigoje.

  Atsakyti

 2. luiziana
  Kov 02, 2011 @ 13:55:33

  neturiu ka daug komentuoja,nes knyga neitrauke,tai ir atsiliepimas nesilieja laisvai…Visos jos knygos puikios,bet sioji nuobodi pasirode.Gal tik vienas momentelis buvo paciam gale jau,kai buvo idomu suzinoti,kaip ivyks kuliminacija,bet jau skaiciau akis tik prabegom vedziodama,ne viska atidziai,norejau tik suzinoti,kaip baigsis,praleidinejau bereikalingus aprasymus ir ejimus link pabaigos…man nuobodu,jauciu busiu viena is nedaugelio,kam si knyga neitiko

  Atsakyti

 3. eliss
  Lie 21, 2011 @ 10:30:04

  Tikėjaus kažko kito,kažko paslaptingesnio…Knyga kaip knyga,jokios mistikos,jokios baimės.“Jamaikos smuklė“ iš jos skaitytų,man įdomiausia.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: