Dorothy Koomson „Mano geriausios draugės dukra“

Tai liūdna knyga su paguodžiančia pabaiga apie penkiametę mergaitę, kuri dėl staigios ir negailestingos ligos prarado mamą. Bei apie tos mamos buvusią geriausią draugę, kurią nuoskaudos, pykčiai ir išdavystė išskyrė su savo drauge. Bet, praradus draugę, po šios mirties ji apsiėmė auginti našlaite likusią draugės dukrą. Taip pat knygoje apstu meilės. Nesakau, kad knyga siekia kažkokių meninių aukštumų, bet man ji išties patiko. Visgi sugebėjo suvirpti širdį. Buvo ypač liūdna skaityti apie dukros išgyvenimus dėl prarastos mamos, kuri išėjo pas Dievulį ir angelus… Turbūt tai pats skaudžiausias įmanomas išgyvenimas vaikui. Taip pat buvo įdomūs ir meilės vingiai, besiblaškymas, kurį iš dviejų asistojančių vyrų pasirinkti. Visgi pasirinktas variantas mane tenkino smile.gif Nors visgi tų abiejų vyriškių charakteriai, portretai man buvo gan neįtikinami, dirbtinoki, tie vyrai kai kuriais aspektais per daug gerietiški ir idealūs. Kur kas labiau patiko Kemrinos ir Adelės charakteriai, tai, kad jos pavaizduotos su savo silpnybėmis ir trūkumais.

Tik , sakyčiau, jokiu būdu nereiktų tikėti ant viršelio po knygos anotacija parašytais komentarais. Tokiais, kaip kad : „Kvatojausi ir verkiau nuo pirmojo puslapio…“, „Smagus, nuotaikingas pasakojimas“. Jie visiškai neatspindi romano. Aš absoliučiai nieko smagaus ir juokingo jame neradau, nors jumoro jausmo trūkumu kaip ir nesiskundžiu.

(Ingėnas)

Reklama

3 Komentaras (+add yours?)

 1. Aliaska
  Sau 26, 2011 @ 17:38:49

  Sia knyga skaiciau,gana seniai,todel issamaus paaiskinimo kodel ji man nepatiko parasyt negaliu. Isliko tik neigiamas ispudis. Pamenu sia knyga skaiciau baisiai kankindamasi,nes tuo metu neturejau jokios kitos knygos.

  Atsakyti

 2. Indre
  Vas 21, 2011 @ 18:59:06

  Man ši knyga be galo patiko.Ir verkiau ją skaitydama. Viena iš geriausių mano knygų. Labai patiko,kad tokie keblūs meilės santykiai.Skaitai knygą ir nesinori baigt, nes labai įdomu kas bus toliau,ką pasirinks.

  Atsakyti

 3. casolin
  Kov 14, 2011 @ 14:19:25

  Paisėmusi ja nesitikėjau kažko labai įpatingo, bet likau nustebinta. Tai istorija apie meile, draugyste bei pasiaukojimą. Adelė ir Kemrina buvo geriausios draugės, tačiau jų draugystė nutruko kuomet Kemrina sužinojo jog Adelė permiegojo su jos sužadėtiniu ir Adelės dukrelė Tigana kuria ji du metus taip mylėjo ištikro yra jos sužadėtinio dukra. Po trejų metų tilos Kemrina sužino jog Adelė mirtinai serga ir tik ji vienintelė gali pasirupinti mažaja Tiga. Knygoje pasakojama apie Kemrinos bandyma tapti mama, jos baimės dėl mažosios ateities (ar ji sugebės jei atstoti mama?) kaltė kad taip ir neatleido savo draugei, kad nepasakė jog myli ją, juk galvojo kad gyvenimas dar ilgas.. blaškymasis tarp dviejų mylimųjų – buvusio sužadėtinio ir naujojo savo boso..

  Man labai, labai patiko. Idomi istorija, ryškus veikėjai, mažąja Tiganą išvis pamilau, tokia švelni, gera mergytė..jos samojai, mintys ir elgesys privertė šypsotis. Visa istorija labai įtraukė, sukėlė nemažai emocijų, teko ir ašara nubraukt (kas retai nutinka skaitant knygas) ir juoktis balsu

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: